ماموریت و چشم‌انداز

ماموریت ما

ما در جامعه‌ای پویا زندگی می‌کنیم. مشخصه اصلی این جامعه حرکت روبه‌جلوی آن است. در چنین شرایطی، توان تطابق با تغییرات به شکلی صحیح و در زمان کوتاه اهمیتی دوچندان خواهد داشت. سرمد به عنوان یک مدرسه خصوصی عام‌المنفعه، تاسیس شده تا کودکان و نوجوانان را با تلاش در حوزه تربیت و توانمندسازی و با انجام فعالیت‌هایی نظیر ایجاد فضای مناسب برای رشد، ایجاد زیرساخت‌ها برای پیشبرد اهداف آموزشی و استقرار سازوکار لازم برای شناسایی و پرورش استعدادها، در مسیر پیشرفت و سعادت یاری کند.

چشم‌انداز‌ ما

هدف ما از انجام این فعالیت‌ها صرفاً انتقال و آموزش مباحث، قوانین و قواعد ازپیش‌تعیین‌شده نیست. تلاش ما، انجام فعالیت‌های آموزشی در بالاترین سطح ممکن، جهت ایجاد و بارور ساختن مهارت‌های فردی و اجتماعی است.

علاوه بر این، ما همواره در تلاش خواهیم بود تا با پایبندی به اصول مشخص در حوزهٔ تعلیم‌وتربیت انسانِ متعالی، کودکان، نوجوانان و مربیانی شریف و توانا به جامعه تحویل دهیم تا دنیایی داشته باشیم پر از انسان‌هایی سالم، پرانگیزه و پربازده که دوشادوش هم برای خلق فردایی بهتر تلاش می‌کنند.

مدرسهٔ سرمد کار خود را از سال ۱۳۸۸ و باهدف ارتقاء سطح آموزشی برای گروهی از کودکان ایران اسلامی آغاز کرد و پیوسته تلاش می‌کند با به‌کارگیری علوم روز و متخصصان حوزهٔ تعلیم‌وتربیت طرح نوین در این حوزه ارائه نماید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای بنیاد سرمد محفوظ است.توسعه توسط تیم پلکس​