همایش «نمایشگاه ویتامین ک »

همایش «نمایشگاه ویتامین ک » در ابتدای دی ماه 1400 برگزار شد.

همایش «نمایشگاه ویتامین ک » با هدف « ارتقاء مهارت خواندن دانش آموزان و ایجاد علاقمندی و انگیزه برای کتابخوانی در  والدین و دانش آموز»، در ابتدای دی ماه 1400 در در مسجد امام حسن مجتبی  در مدرسه پسرانه سرمد برگزار شد.

دبیر این نمایشگاه، موارد زیر را به عنوان برخی از موضوعات محوری این نشست تخصصی برشمرد:

  • کارگاه خوانش
  • نمایشگاه کتاب
  • یادگیری معیارهای یک کتاب مناسب

علاوه بر این‌ها، در قسمتی از نمایشگاه، دانش آموزان کلاس سوم کتاب‌هایی که خود نوشته و طراحی کرده بودند را به خانواده های خود نمایش دادند. انجام این فعالیت در کلاس نقاشی و زیر نظر معلم این کلاس پیگیری و اجرا شد.

یکی دیگر از برنامه‌های جانبی، استفاده از دانش آموزان علاقه‌مند و توانمند برای چیدمان و اجرای نمایشگاه کتاب بود که مهمترین این فعالیت ها؛ استفاده از دانش آموزان کلاس چهارم و پنجم و ششم در  صندوق نمایشگاه بوده است.

در این نمایشگاه بیش از سه هزار جلد کتاب به فروش رسید.

همایش نمایشگاه ویتامین ک ، در روز در ابتدای دی ماه 1400 در مسجد امام حسن مجتبی در مدرسه سرمد برگزار شده است.

مطالب مرتبط

مدرسهٔ پسرانهٔ سرمد در سال ۱۳۸۸ در راستای توسعهٔ پایدار در حوزهٔ آموزش و با حفظ اصل کیفیتِ آموزش آغاز به کار کرد.باتوجه‌به فراهم نبودن برخی از ملزومات برای مؤسسان سرمد، شهرستان لواسان با محیطی مساعدتر برای شروع این کار انتخاب شد. مؤسسان مدرسهٔ سرمد در نظر داشتند رویکردی متفاوت را در آموزش فرزندان ایران اسلامی به کار گیرند.

 دبستان شماره یک (باغ گل): لواسان، بلوار امام خمینی، خیابان پیام، خیابان باغ گل، پلاک ۲۰- تلفن:۰۲۱۲۶۵۴۳۹۳۷-۰۲۱۲۶۵۴۷۵۷۹

دبستان شماره دو (ساختمان امید): لواسان، کمربندی شهید رجایی، خیابان امام‌حسن‌مجتبی (ع)، پلاک ۵۱ –  تلفن:۰۲۱۲۶۵۴۳۹۱۴-۰۲۱۲۶۵۴۳۸۹۰

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای بنیاد سرمد محفوظ است.توسعه توسط تیم پلکس​